1. KAMILA I ZIĘĆ


  Data: 10.11.2023, Kategorie: Dojrzałe Tabu, Hardcore, Autor: wojec

  ... że niegrzeczna to zaraz będzie. Spontanicznie zerwała ręcznik z bioder Tomka, odsłaniając jego penisa i jądra.
  
  Reakcja Tomka była trochę inna niż się podziewała. Zamiast zakryć się, wstał i pokazał się jej nago w całej okazałości. Stał i nic nie mówił. Wyglądał fantastycznie. Kamila nie mogła oderwać oczu od jego ciała. Nie kochała się z mężczyzną od 8 lat więc od razu poczuła jak jej każdy fragment ciała się spina w erotycznej podniecie. Klęknęła przed nim i ujęła w swoje dłonie jego jądra wraz z kutasem.
  
  Pod wpływem dotyku i ciepła jej dłoni, jego kutas zaczął twardnieć i rosnąć. Przed jej twarzą stanął w całej okazałości długi chyba na 18 cm członek. Delikatnym ruchem zsunęła skórkę z żołędzia i wysuwając odrobinę swój język, polizała czubek . Spojrzała w górę na twarz Tomasza. Miał zamknięte oczy i wyraz twarzy z której wyczytała że bardzo chce ją posiąść.
  
  Zachęcona tym widokiem, wsunęła w swoje usta całą końcówkę. Poczuła jak jej usta się wypełniają . Ssała i pieściła językiem delikatnie z namaszczeniem. Jej ruchy stawały się głębsze. Wsuwając i wysuwając jego penis coraz głębiej w swoje usta, dotykała jego jąder i gładziła po udzie . Tomek ujął w swoje dłonie jej głowę i zaczął głaskać jej włosy i twarz, jęknęła cicho. Czuła jak jej ciało gwałtownie zareagowało na jego dotyk. Impuls wywołany podnieceniem spiął każdy jej mięsień, a komórki nerwowe z utęsknieniem czekały by dostarczyć do jej mózgu uczucie ekstazy i rozkoszy.
  
  Mimowolnie swoją dłoń położyła ...
  ... na swoim ciele i zaczęła przesuwać ją ku dołowi stronę swojego łona. Przez sukienkę zaczęła się pieścić i masować. Jej myśli krążyły wokoło wypełniającego jej usta twardego penisa. Czuła się jak niewolnica, która usługuje swojemu panu i musi dać mu rozkosz. Bardzo ją to kręciło. Jej ruchy z każdą chwilą stawały się coraz szybsze i głębsze. Kamila czuła jak jego penis zagłębia się w jej gardle i drażni migdałki. Mimo tego nie przestawała bo to uwielbiała. Jej wargi coraz mocniej obejmowały jego członka i bardziej stymulowały Tomka .W pewnej chwili jego dłonie zacisnęły się na jej głowie przyciskając ją mocno do siebie. Z ust jego wydał się stłumiony jęk i w jednej chwili spazm ekstazy szarpnął jego ciałem. Poczuła jak jej usta i gardło zalewa słonawa gęsta ciecz. Cofnęła odruchowo głowę, ale Tomek trzymał mocno, kolejne spazmy orgazmu targały jego ciałem i za każdym razem kolejne porcję spermy wypełniały jej usta. Po chwili skurcze ustały. Stał jeszcze chwilę nieruchomo trzymając mocno jej głowę przy sobie. Po chwili zwolnił uścisk, wysunął penisa z jej ust i pojrzał na nią z góry. Kamila z zamkniętymi oczami podniosła twarz w jego stronę. Z kącików jej ust zaczął wypływać powoli gęsty biały płyn. Uśmiechała się przy tym tajemniczo. Tomek nachylił się i ją pocałował . Jego wargi złączyły się z jej wargami. Język pomału wsunął w jej usta i poczuł jak jego sperma zaczyna przelewać się z jej ust w jego usta. Wpili się mocniej w siebie w namiętnym pocałunku, spijając wzajemnie ...
«1...345...8»