1. KAMILA I ZIĘĆ


  Data: 10.11.2023, Kategorie: Dojrzałe Tabu, Hardcore, Autor: wojec

  Budząca się Kamila przez ciężkie, senne powieki zobaczyła zamazany obraz obrzydliwie zgniło-zielonego kawałka dywanu, zrobionego z długich frędzli, na którym leżały jej szpilki, kontrastujące swoja czerwienią z zielonością dywanu. Obok butów walały się części jej garderoby. Jej czarna krótka sukienka, koronkowe czarne majtki, czarny stanik ozdobiony maleńkimi czerwonymi różyczkami i kabaretki. Wszystko niechlujnie porozrzucane po całym dywanie. Półsenna próbowała się zorientować gdzie się znajduje, jednak nie była w stanie sobie przypomnieć gdzie jest i co robiła poprzedniego dnia. Leżała na boku więc uniosła głowę, aby rozejrzeć się po pokoju.
  
  Obok łóżka zobaczyła niewysoki stolik, na którym stała butelka wina i dwa puste kieliszki. W kącie stały dwa skórzane fotele, na których leżały zmięte frotowe ręczniki. Na żółtej ścianie wisiała reprodukcja przedstawiająca jakiś wieśniaków na wozie, obok na szafce stał mały 20 calowy telewizor a obok niego stała mała szafa.. Zorientowała się że znajduje się w jakimś pokoju hotelowym, ale nadal nie pamiętała skąd się tutaj wzięła. Starając się przypomnieć co robiła poprzedniej nocy Kamila uświadomiła sobie że ktoś śpi obok i obejmuje ją ręką. Pomału odwróciła twarz aby zobaczyć kto to?
  
  Oniemiała z wrażenia. To był Tomek, mąż jej córki Stefanii. Spał spokojnie obok, oddychając równo i głęboko. Poczuła że nie tylko ręka Tomka ją obejmuje, również i jego noga leżała pomiędzy jej nogami i zdaje się ,że oboje leżeli pod kołdrą ...
  ... całkowicie nadzy. Nagle uświadomiła sobie coś jeszcze. Nie chciała w pierwszej chwili jednak dopuścić do siebie tej myśli, więc postanowiła to sprawdzić. Pomału swoją dłoń wsunęła pod kołdrę i zaczęła przesuwać ją w stronę swojego krocza. Jej palce poczuły najpierw pęczki posklejanych jej włosów łonowych, a następnie poczuły że w jej pochwie jest jego członek. Nie był w wzwodzie, więc nie wyczuła go od razu, ale ewidentnie był w niej. Wsunęła delikatnie swój palec wskazujący głębiej w pochwę ponad jego penisem i poczuła że jest cała w ciepłym i lepkim płynie. „Zdaje się że kochałam się z nim” pomyślała przerażona.
  
  Nie byłą gotowa na takie odkrycie. Za wszelką cenę starała sobie przypomnieć co robiła zeszłej nocy i jak to się stało, że obudziła się w łóżku hotelowym z własnym zięciem i co gorsza z jego członkiem w swej pochwie. Niestety pomimo usilnych starań niewiele pamiętała. Delikatnie poruszyła swoimi biodrami , tak aby jego penis wysunął się z niej z cichym pluskiem i po cichutku wstała z łóżka.
  
  -„Może uda mi się uciec stąd tak aby go nie obudzić i może nikt się nie dowie”- pomyślała, ale zaraz nowa myśl jej przyszła do głowy „ a może zostać i porozmawiać z nim, może uda mi się wyjaśnić całą tę sytuację? Nie wiem ” Możliwie najciszej jak tylko umiała weszła do łazienki i delikatnie zamknęła drzwi. „ Najpierw musze się umyć i odświeżyć ” pomyślała, „ Mam w końcu w sobie jego nasienie, potem zdecyduję co robić”.
  
  Stojąc nago, spojrzała w stronę dużego lustra wiszącego na ...
«1234...8»