1. KAMILA I ZIĘĆ


  Data: 10.11.2023, Kategorie: Dojrzałe Tabu, Hardcore, Autor: wojec

  ... ścianie łazienki.
  
  Jej oczom ukazał się widok 48 letniej dość zadbanej kobiety z lekką nadwagą. Małe fałdki tłuszczyku odłożone wokoło bioder i brzucha nie wpływały zbytnio na jej figurę. Nie wręcz odwrotnie dodawały jej kobiecości i wdzięku. Orientalna uroda, duże ciemne oczy, pełne usta były wynikiem domieszki krwi włoskiej. „Kiedyś byłam atrakcyjną i ładną kobietą, faceci za mną się oglądali, ale to było 30 lat temu, potem założyłam rodzinę i dom i rodzina stały się najważniejsze, aż w końcu zdarzył się wypadek w którym zginął mój mąż i zostałam wdową. Właściwie od 8 lat jestem sama i nie myślała o sobie już w kategorii atrakcyjności i seksapilu” – pomyślała. Kamila zaczesała palcami swoje włosy do tyłu, weszła pod prysznic i odkręciła kurek z ciepłą wodą.
  
  Poczuła jak zimny strumień uderza w jej gładką skórę, cofnęła się odruchowo ale po chwili woda stawała się coraz bardziej cieplejsza, przyjemniejsza aż stałą się gorąca i cudowna, odchyliła głowę do tyłu zamknęła oczy i pozwoliła aby gorąca woda spływała po jej twarzy. Chwilę stała nieruchomo, starając się przypomnieć zdarzenia z poprzedniej nocy.
  
  Ponieważ nadal nie była w stanie przypomnieć co robiła z Tomkiem, nabrała w dłoń pachnącego migdałami, mlekiem i miodem płynu pod prysznic i zaczęła myć swoje ciało.
  
  Najpierw dłoni namydliła swoje piersi. Było duże, okrągłe i ciężkie. Sterczące sutki otoczone ciemniejsza otoczką od razu stwardniały. Właściwie to zawsze była dumna ze swoich piersi. Lubiła je i lubiła ...
  ... delikatne pieszczoty piersi. Uwielbiała jak jej mąż bawił się nimi, jak je pieścił i dotykał. Lubiła też sama ich dotykać. Właściwie od 8 lat była jedyną osobą która ich dotykała. Potem zsunęła swoje dłonie pełnie piany na brzuch, krągłe biodra i pośladki, myjąc je okrężnymi ruchami. Już chciała nabrać ponownie płynu aby umyć swoją cipkę, kiedy pomyślała że jeszcze raz sprawdzi czy aby na pewno uprawiała seks z swoim zięciem. Wsunęła pomiędzy uda swoją dłoń i delikatnie odsuwając wargi sromowe weszła swoim środkowym palcem w pochwę. Najpierw wsunęła tylko połowę palca i od razu poczuła ciepłą i lepką ciecz, która oblepia ją. Potem wsunęła go głębiej i tam też było pełno tej mieszanki spermy z jej sokami. „Jednak to nie było przewidzenie, naprawdę się z nim kochałam” – pomyślała zmieszana. Nie wysunęła jednak palca ze swojej pochwy. Jej biodra powoli zaczęły falować do przodu i do tyłu a jej dłoń zaczęła ocierać się o jej łono. Wysuwała i wsuwała swój palec pomału, d**gą dłonią zaczęła masować łechtaczkę. Spięła mocno mięśnie , zaciskając swoją pochwę wokoło palca. Zawsze tak robiła, kiedy się masturbowała aby zwiększyć swoje doznania. Jej myśli krążyły wokół Tomka. Odkąd Stefa jej córka, przyprowadziła go do domu i przedstawiła jej, ta od razu go polubiła. Był przystojny i zabawny. Pracował jako manager w dużej firmie finansowej, dobrze zarabiał. Zawsze z dużym szacunkiem odnosił się do niej i nigdy nie zdarzyło się że odmówił jej pomocy. Generalnie miała o nim bardzo dobre ...
«1234...8»