1. Magda sama u przyjaciel cz.6 (Powrót do domu)


  Data: 30.01.2024, Kategorie: Dojrzałe Sex grupowy Autor: mlodyslask

  ... - wygięła się w jego stronę i pocałowała w usta - kiedy będzie ?
  
  Powinien być za pół godziny - powiedział spojrzawszy na zegarek.
  
  W takim razie zadzwoń do niego aby się pospieszył. - powiedziała
  
  Magda podniosła się i poszła do łazienki w tym czasie kolega dzwonił do brata, wróciła po kilku minutach umalowana, pachnąca i nieco zmieniona. W miejsce staniki, który miała pojawił się inny podtrzymujący jej piersi tylko od dołu pokazujący jej sutki. Podeszła do stołu zabrała już puste szklanki, zrobiła kolejną porcję alkoholu tym razem dla trzech osób.
  
  Gdy ponownie usiadła koło Mariusza zobaczyła, że coś się dzieje w jego spodniach. Świetnie pomyślała nie jest z Tobą tak, źle i potrafisz jeszcze zadziałać na facetów i ich zaskoczyć.
  
  Pocałowała go w usta - No co nie mogę się doczekać ! niech w końcu przyjdzie !
  
  Do domu miała jeszcze około 80 km, myśli wciąż krążyły wokół Andrzeja. Zastanawiała się czy może sama do niego zadzwonić, tak naprawdę liczyła, że zrobi to dziś a tu minął cały niemal dzień bo dochodziła 18 a nie dostała nawet SMSa. A niech to - powiedziała do siebie i zjechała prosto na stację benzynową. Stanęła na parkingu otwarła drzwi auta wystawiła nogi w miniówce na zewnątrz i sięgnęła do torebki po telefon. Numer Andrzeja miała w nieodebranych, chwilę jeszcze się zastanawiała czy dobrze robi. jednak nie trwało to długo, wybrała go i czekała.
  
  Słucham - usłyszała w telefonie głos Andrzeja.
  
  Momentalnie wróciły wspomnienia a jej sutki stały się ...
  ... twarde.
  
  To ja Twoja suka - powiedziała - poznajesz ? - stęskniłam się za Tobą.
  
  A to Ty - w jego głosie było słychać zdziwienie - no miło, że dzwonisz - wracasz do mężusia ?
  
  Tak, jednak myślę o Tobie - kiedy się spotkamy ? - jej głos zadrżał a w podbrzuszu mimowolnie poczuła skurcz
  
  Wkrótce mała , wkrótce a teraz wracaj do domu i abyś o mnie nie zapomniała codziennie wysyłaj mi seksowne zdjęcie.
  
  Masz to jak w banku - powiedział mimowolnie podciągając swoja spódniczkę i zaczynając drażnić swoją cipkę. - Jeszcze dziś wyślę !
  
  No dobrze a teraz spadaj mała zdziro i czekam na MMS - odłożył słuchawkę.
  
  Jeszcze przez chwilę siedziała, drażniąc małą aby nagle uświadomić sobie, że ktoś się w nią wpatruje, w tym wszystkim nie zauważyła, że w zaparkowanym obok busie siedzi młody kierowca popijając kawę i się intensywnie w nią wpatruje.
  
  Spadaj ! - niemal krzyknęła pokazując mu środkowy palec i szybko odpalając auto.
  
  Nie było dzwonka domofonu czy do drzwi tylko pojawił się w nich Krzysztof. Dawno go nie widziała, jednak nic nie wypiękniał. “Cóż, chcieli Cię wrobić to się zdziwią” - pomyślała. Wstała i szybko podeszła do niego. Stał jeszcze zdziwiony widząc ją w szpilkach, pończochach, stringach i pół staniku, gdy podeszła do niego i obdarzyła namiętnym całusem.
  
  Miło Cię widzieć Krzysiu, dawno się nie widzieliśmy - siadaj proszę. pociągnęła go za rękę na sofę sadzając po przeciwnej stronie brata. Po chwili podała mu szklankę whisky i sama biorąc swoją i usiadła ...