1. Magda sama u przyjaciel cz.6 (Powrót do domu)


  Data: 30.01.2024, Kategorie: Dojrzałe Sex grupowy Autor: mlodyslask

  ... pomiędzy nimi zakładając nogę na nogę.
  
  I Krzysztof i Mariusz byli zaskoczeni, Magda siedziała pomiędzy nimi i popijając alko włożyła swój palec w szklankę umoczyła go i przyłożyła do twardniejącego sutka namiętnie go drażniąc.
  
  To jak dawno się nie widzieliśmy ? dwa trzy lata ? - nie chciałeś mnie spotkać - spytała patrząc na Krzysztofa i nadal zataczając kółka wokół sutka. - Nieładnie przecież tyle razy tu byłam - czuje się obrażona!
  
  Z satysfakcją zauważyła coraz bardziej otwarte oczy braci. “ A niech się dzieje- pomyślała” byle szybko bo zaczynam być zmęczona.
  
  I to coraz bardziej … Krzysiu ! , nic żadnego komplementu że ładnie wyglądam ?
  
  Wstała i podeszła do TV wyszukując kanał z muzyką. Gdy ta zabrzmiała podeszła tanecznym zmysłowym krokiem do Krzysia pochyliła się i pogroziła palcem.
  
  Niedobry chłopiec !
  
  Następnie wyciągnęła ręką porywając go na środek pokoju. Zanim doszli na środek Magda zaczęła zdejmować jego t-shrit. Po chwili tańczył przytulony do niej z gołym torsem. przytulała się do niego aby poczuł jej sutki na swoim ciele i aby rozpalić go do czerwoności a jednocześnie wkurzyć Mariusza, sama nie wiedziała dlaczego, być może spodobała się jej reakcja gdy dostała od niego w twarz ? Sama nie wiedziała dlaczego jednak sprawiało jej to satysfakcję gdy kątem oka patrzyła na niego siedzącego kolegę zapatrzonego w ich taniec.
  
  Może przygasisz światło - odezwała się do niego dość zaczepnie.
  
  Mariusz niemal natychmiast wstał i podszedł do kontaktu, ...
  ... wyłączył górne oświetlenie i włączył kinkiet.
  
  Z parkingu ruszyła z piskiem opon, słowa Andrzeja podnieciły ją tak, że czuła wprost swędzenie w kroku. Ujechała może kilkaset metrów gdy pomyślała “A czemu nie !”. Spojrzała w lusterko i upewniając się , że nic nie jedzie zawróciła. Po chwili była znowu obok busa tym razem z d**giej strony. Wyszła trzaskając drzwiami aby po chwili otworzyć drzwi pasażera dostawczaka. Nie poznawała siebie gdy z jej ust wyszły słowa:
  
  Spodobałam Ci się ? to masz 5 min ! - nie patrząc na niego dobrała mu się do rozporka odpinając zamek aby po chwili wyciągnąć nabrzmiała pałę, która za chwile trafiła do jej ust. Pracowała chwile liżąc, ssąc, ciągnąc aż swędzenie w podbrzuszu stało się nie do zniesienia.
  
  Przestała, uniosła głowę i spojrzała na zaskoczonego chłopaka.
  
  Wyjeb mnie tu teraz i to szybko !
  
  Wyciągnęła z kieszonki spódniczkę prezerwatywę, podając mu.
  
  No już !
  
  Chłopak wziął ją w rękę, wyszedł z auta otworzył pakę aby po chwili wyciągnąć Magdę z kabiny i zabrać ją za sobą do tyłu. Gdy tylko zatrzasnął drzwi, ponownie wydobyła jego sterczącego kutasa pocałowała go.
  
  Zakładaj !
  
  Sam podciągnęła spódniczkę i obróciła się do niego tyłem opierając się o ścianę Busa, po chwili poczuła jak jego członek napiera na jej pizdę i wsuwa się w nią … jęknęła. Rozkosz zaczęła wypełniać jej ciało w rytm jego uderzeń, a swędzenie w podbrzuszu zaczęło powoli ustępować. Zaczęła stopniowo poddawać się rozkoszy. Wyobrażała sobie, że to Andrzej ...