1. Nastoletni sen cz. 2


  Data: 31.03.2024, Kategorie: Pierwszy raz Nastolatki Sex grupowy Autor: Lindmanowsky

  -No to mamy po równo – uśmiechnąłem się obserwując to wspaniałe pobojowisko – jesteście wszystkie niesamowite, nie zapomnę tego do końca życia.
  
  -Ja też – dorzuciła Anka – ja w pewnym momencie nie wiedziałam jak się nazywam, nie wiedziałam, że to może tyle trwać… - miała rozmarzony głos.
  
  -No to było świetne, uwielbiam takie długie pieszczoty – głos Dominiki również zdradzał ogromną błogość
  
  -No z tego co widzę, to jeszcze chyba nie koniec – zwróciła uwagę Kamila przyglądając się mojemu sterczącemu kutasowi. Ona doszła jako pierwsza i sprawiała wrażenie jakby miała ochotę na dalszy ciąg.
  
  -W sumie mamy dla siebie całą noc – Natalia, nasza gospodyni, dała do zrozumienia, że to może być dopiero początek.
  
  Dziewczyny w trakcie luźnej rozmowy dość szybko na nowo zajęły się moim przyjacielem i tym razem wszyscy zupełnie nadzy leżąc koło siebie lub na sobie w wszystkich możliwych kombinacjach pieściliśmy się i całowaliśmy przez kilka kolejnych godzin. To wręcz niebywałe ile seksualnej energii mają w sobie młodzi ludzie. Sprzyjało temu spokojne tempo i błogi, relaksujący klimat całej zabawy. Bawiliśmy się ze sobą czerpiąc nieopisane pokłady rozkoszy, aż w końcu lekko pijani i wyczerpani posnęliśmy.
  
  Obudził mnie promień słońca wpadający przez ono wprost na moją twarz. – Co za niefart – pomyślałem widząc, że większą część nieba przesłaniają chmury.
  
  Dziewczyny spały jeszcze dość mocno, regenerując siły po upojnej nocy. Uniosłem lekko głowę wciąż jeszcze nie ...
  ... dowierzając temu co działo się tu jeszcze tak niedawno. Ich wciąż nagie ciała pięknie prezentowały się ledwo okryte prześcieradłami. Noc była ciepła więc grube pierzyny były zupełnie zbędne. Mój wacek pomimo nocnych przygód stał mocno pobudzony jak to miał w zwyczaju o tej porze. Unoszący się w powietrzu zapach i otaczające nas cudowne, nagie dziewczyny dodatkowo to wzmogły. Po mojej prawej, zupełnie odkryta spała na brzuchu Natalia, twarz miała zwróconą w moją stronę. Po mojej lewej, lekko przytulona leżała Anka. Jej ręka spoczywała na moim boku, a pierś dotykała mojej klatki. Za nią wtulone w siebie znajdowały się Kamila i Dominika.
  
  Nie chcąc zbudzić dziewczyn sięgnąłem najdelikatniej jak to możliwe po mój telefon, który szczęśliwie leżał na ziemi w zasięgu mojej ręki. Była 6 nad ranem. Zgodnie z tym co wspominała Natalia mieliśmy jeszcze sporo czasu, rodzice mieli pojawić się dopiero koło 10.
  
  W mojej skrzynce znajdowało się kilka pijackich i do tego dość świeżych smsów od kumpli. Z pewnością będą jeszcze długo spać. Uspokoiło mnie to nieco i postanowiłem jeszcze chwile zdrzemnąć się. Niestety, gdy odkładałem telefon musiałem wykonać zbyt gwałtowny ruch, gdyż poczułem jak poruszyła się Ania. Jej oczy powoli otworzyły się, najpierw było w nich sporo dezorientacji. Minęło kilka długich sekund zanim dotarło do niej gdzie jest i jak się tu znalazła.
  
  Gdy tylko otrzeźwiała spojrzała mi w oczy i uśmiechnęła się cudownie. Na jej twarzy zagościła ta sama błogość, którą widziałem ...
«1234...»