1. Znaleziona pod prysznicem 1


  Data: 29.05.2023, Kategorie: Nastolatki Twoje opowiadania Autor: Albastor


  Niespodzianki pod prysznicem 1
  	W tym roku już po raz trzeci wybrałem się do Trsteno koło Dubrownika w Chorwacji. Bardzo lubiłem to miejsce, szczególnie z powodu przepięknego Arboretum roślinności śródziemnomorskiej. Miałem zaprzyjaźnionych Chorwatów, u których wynajmowałem pokój z łazienką, dużym łóżkiem i kuchenką. Wybrałem się pod koniec czerwca i pokój był dla mnie wolny za trzy dni. Nie zmartwiłem się. Na campingu rozbiłem namiot i postanowiłem poczekać. 
  Na imię mam Mariusz i w marcu skończyłem 40 lat. Mam 192 cm wzrostu i z powodu częstych wizyt na basenie oraz siłowni jestem dosyć mocno umięśniony. Do tego mam mocno zaawansowaną łysinę a to z powodu dużej ilości testosteronu, niesamowicie mocno wpływającego na moje libido a więc potrzeby seksualne. W domu moje małżeństwo rozwaliło się właśnie z tego powodu. Po prostu żona miała dużo mniejsze potrzeby i doszliśmy do wniosku, że tak będzie najlepiej, ponieważ nie chciała uznać moich ciągłych skoków w bok. Od tego czasu często korzystałem z usług dziewczyn na telefon, szczególnie lubiłem gdy były to nastolatki.
  Rozbiłem namiot i postanowiłem wziąć prysznic. W tym celu wziąłem ręcznik i poszedłem do pomieszczenia znajdującego się w samym środku campingu. Były tam toalety i kilka kabin prysznicowych. Po chwili czułem spływającą po moim dosyć dużym ciele strugi chłodnej wody. Po długiej podróży była to niebywała przyjemność. Wyobraziłem sobie, że razem ze mną jest niezwykła aktorka i po chwili trzepałem ostro kutasa, ...
  ... który po kilku minutach wypróżnił się ze spermy z tym niezwykle przyjemnym drętwieniem całego prącia.
     Nagle usłyszałem dziwny odgłos. Coś jakby miauczenie małego kotka. Zajrzałem do kabiny obok. W samym rogu siedziała całkiem goła nastolatka i cicho płakała.
  - Cóż się stało, że taka piękna dziewczyna jest w tak wielkiej rozpaczy? - spytałem kucając obok.
  Podniosła głowę i w jej niebieskich oczach oprócz łez zobaczyłem lekki strach i zawstydzenie.
  - Bo… bo… przyjechałam tutaj z tatą i on poznał Wiktorię i cały czas robią to w namiocie a mnie kazali iść sobie i nie przeszkadzać – wyrzuciła z siebie.
  - I pewno się strasznie nudzisz? - westchnąłem.
  - No właśnie. Jestem tu taka sama – jęknęła i dopiero chyba zauważyła, że ja też jestem całkowicie goły.
  - Ty jesteś samotna i ja jestem sam. To doskonała sposobność żebyśmy się poznali. Mariusz jestem – wyciągnąłem do niej dłoń.
  - Madzia – jęknęła i podała drobną dłoń.
  - A teraz wstawaj, załóż strój i idziemy urządzić sobie wieczorne pływanie – wstałem i zauważyłem jak zerka w kierunku mojego lekko zaczerwienionego od niedawnego trzepania kutasa.
  - Ale pan… Ale pan… jest całkiem goły – jęknęła, ciągle patrząc na moje dokładnie wygolone krocze.
  - Po pierwsze nie pan, tylko Mariusz. A po drugie to ty też jesteś bez niczego i to jest bardzo piękne – powiedziałem i wyciągnąłem do niej rękę żeby jej pomóc wstać.
  Byłem przyzwyczajony do paradowania przed starszymi i bardzo młodymi dziewczynami w „stroju Adama” w swoich ...
«1234...»