1. Nocne wizyty


  Data: 02.04.2023, Kategorie: Incest Pierwszy raz Autor: Caravagia

  Nie pamiętam już, kiedy ojciec przyszedł do mnie pierwszy raz. Pamiętam te noce, gdy miałam kilkanaście lat, ale tego to, co było wcześniej jest zamglone – jak to zazwyczaj jest z dzieciństwem. Czy w ogóle było jakieś wcześniej, czy zaczęło się to nagle i niespodziewanie?
  
  Dosyć wcześnie zaczęłam dojrzewać. Gdy miałam dwanaście lat miałam już za sobą pierwsze doświadczenia seksualne z kuzynkami - nic wielkiego, można by to nazwać delikatnym pettingiem. Chowałyśmy się pod kołdrą i pieściłyśmy swoje cipki wymyślając do tego historyjki, które miały to zachowanie usprawiedliwiać.
  
  Na pewno nie zachęciłam ojca do tego, nie zrobiłam nic prowokującego. Chyba, że słyszał moje ciche jęki w wannie, gdy robiłam sobie dobrze strumieniem wody z prysznica. Może to go podnieciło i upewniło, że zaczynam dojrzewać seksualnie?
  
  Miałam wtedy czternaście lat. Był środek nocy, a mnie obudziło skrzypienie drzwi do mojego pokoju. Jak zwykle spałam na brzuchu, z rękami pod poduszką i szeroko rozrzuconymi nogami. Nie bardzo wiedziałam, co się dzieje, myślałam, że może tata przyszedł po coś do mojego pokoju. Ale on cicho zamknął za sobą drzwi, a po chwili już klękał koło mojego łóżka. Poczułam jak jego dłoń wślizguje się pod kołdrę i delikatnie dotyka mojego uda. Poczułam się jak sparaliżowana, oddychałam ciężko, co pewnie tylko utwierdziło go w przekonaniu, że śpię. Całkiem odkrył kołdrę, a jego ręce zaczęły odważniej poznawać skórę moich ud i pośladków. Ugniatał je delikatnie, a ja słyszałam ...
  ... jego urywany oddech. Jego dłoń zsunęła się nieco niżej i masowała moją cipkę przez cienki materiał bawełnianych majteczek. Po chwili zabrał ręce. Myślałam, że może się rozmyślił i zrezygnował. Ale po chwili palce powróciły, dodatkowo czymś natłuszczone. Oliwka dla dzieci? Chyba tak, sądząc po zapachu. Jego palce wślizgnęły się pod materiał i poczynały sobie coraz śmielej, ślizgały się już po mojej cipce, która zaczęła się robić wilgotna. Nie ukrywam - podniecało mnie to, ale i przerażało jednocześnie. Podniecało, bo masturbowałam się przynajmniej dwa razy dziennie i uwielbiałam czytać opowiadania o erotycznym zabarwieniu, a to było o wiele bardziej podniecające. Ale przecież to był mój ojciec na litość boską! Mój kochany tatuś...
  
  Jego palec natrafił na moją łechtaczkę, na co mimowolnie westchnęłam cicho. Zamarł, myśląc, że się obudziłam, ale ja nadal udawałam, że śpię. Zaczął ją delikatnie masować, zataczając palcem kółeczka, a co chwilę zjeżdżać trochę niżej i lekko zagłębiać się w moją dziurkę. Usłyszałam dźwięk zamka w jego spodniach i poczułam, że ruchy jego ręki w moich majteczkach stały się bardziej chaotyczne - najwyraźniej jego druga ręka zajmowała się nim samym. Gdy podniecenie zaczęło targać nim jeszcze bardziej wepchnął dwa palce do mojej cipki, tak głęboko jak tylko było to możliwe i doszedł. Czułam jak drży, a jego głośne sapanie było jednoznaczne. Poprawił moje majteczki, zasłonił mnie kołdrą i po cichu wyszedł z pokoju.
  
  Długo leżałam jeszcze bez ruchu, ...
«1234»