1. Ariel (V)


  Data: 26.04.2023, Kategorie: Fantazja elfka, Autor: Wisielec

  - Zobaczysz, spodoba ci się - zapewniła Kamila, składając na ustach Arieli długi, namiętny pocałunek. Odsunęła się trochę. - Wiem, nie jesteś lesbijką – stwierdziła, uśmiechając się szeroko. – Ale ja to zmienię – dodała szeptem.
  
  - Co zamierzasz zmienić? Nic z tego nie rozumiem... - Przyznała blondyna, zszokowana zachowaniem dziewczyny.
  
  - Po prostu mi zaufaj – powiedziała głosem pełnym pożądania. - Nic ci przecież nie zrobię.
  
  Zbliżyła się do Arieli, ponownie ją całując. Dziewiętnastolatkę ogarnął dreszcz podniecenia. Po kilku sekundach, znów poczuła dłoń Kamili wędrującą powoli między piersiami, po brzuchu i zawracającą tuż przed kroczem. Palcem podważyła bluzkę i wśliznęła się pod nią. Nie przerywając pocałunku, Kamila rozpięła biustonosz blondynki. Ariel pozwoliła się porwać dziwnej przyjemności i przyciągnęła partnerkę bliżej siebie, tak, że leżały jedna na drugiej. Udo Kamili wylądowało jej na już mokrej muszelce. Blondwłosa uśmiechnęła się czując, ile sprawia to przyjemności. Zaczęła poruszać biodrami, wyczekując szybko zbliżającego się orgazmu. Dłonie przeniosła na pośladki Kamili. Młodsza podniosła się, zdjęła stanik i ściągnęła bluzkę Arieli. Kiedy rzucała nią gdzieś w kąt, Ariel pozbyła się swojego biustonosza. Kamila niemal natychmiast chwyciła za piersi dziewczyny. Ugniatała je, nie będąc w stanie nadziwić się ich rozmiarowi. W końcu nie mogąc, i nie chcąc się powstrzymać, przybliżyła do nich twarz i przeciągnęła językiem między nimi, pocierając delikatną ...
  ... skórę polikami. Złożyła pocałunek na jednej z nich, kładąc dłoń na sutku drugiej. Ugniatała ją chwilę, wsłuchując się w coraz szybszy oddech partnerki. Środkowym palcem drażniła brodawkę, sprawiając Arieli mnóstwo przyjemności. Dziewczyna znacznie przyśpieszyła ruch bioder, doprowadzając się do orgazmu. Elfka jęknęła głośno, i natychmiast przysłoniła usta rękom. Kamila tylko się uśmiechnęła. Cofnęła dłoń z ogromnej piersi i wyprostowała się. Przejechała palcami po brzuchu blondynki tym razem nie zawracając przed kroczem. Odwróciła dłoń, odchylając majtki i gwałtownie wbiła dwa palce do wnętrza Arieli. Dziewczyna wygięła się, zaskoczona jej posunięciem, jednocześnie znów jęcząc z przyjemności.
  
  - Jeszcze ktoś usłyszy – stwierdziła Kamila, uśmiechając się. Wyraźnie było widać, że jej to nie przeszkadza.
  
  - To może się przyłączą – zażartowała Ariel. Młoda oblizała wargi i pochyliła się do ucha partnerki.
  
  - Nie chcę się dzielić – powiedziała i naparła jeszcze mocniej palcami na muszelkę. Szybko poruszała nimi w przód i tył, delikatnie zaciskając zęby na szpiczastym uchu Arieli.
  
  Kiedy wielkimi krokami zbliżał się kolejny orgazm, ktoś zapukał do drzwi.
  
  - Co!? - wrzasnęła Kamila.
  
  - Jest tam Ariel? - To Morgana. Dziewczyny spojrzały po sobie.
  
  - Nie. Jestem sama.
  
  - Ech... Wiesz może gdzie jest?
  
  - Nie. Możesz dać mi już spokój? - burknęła nastolatka.
  
  - Ugh... jasne... - Po chwili słychać już było, jak schodzi na dół.
  
  Kamila zerknęła pytająco na Ariel, ale ...
«1234»