1. Nicole cz. 17


  Data: 28.04.2023, Kategorie: Tabu, Masturbacja Pierwszy raz Autor: juan_schiaffino

  - Ach, więc to jest to, co mój tatuś lubi oglądać... francuskie pornosy z eleganckimi kobietami... – sięgnęła dłonią i zaczęła głaskać mojego członka. - Czy byłeś już kiedyś z dwiema dziewczynami?
  
  - Nie. Nie wiem, czy poradziłbym sobie z dwoma kobietami na raz, ale nigdy nie miałem nic przeciwko temu.
  
  - A ja, zawsze uważałam, że byłoby świetnie robić to z dwoma lub trzema facetami w tym samym czasie – Nicole mówiąc to patrzyła uważnie na akcję na ekranie. - Trzy różne kutasy w moich ustach i te wszystkie ręce błądzące po całym moim nagim ciele. Taaaak... to by było to!!
  
  Nie mogłem znieść myśli, że moja córeczka obrabiałaby trzech facetów na raz, ale najwyraźniej poświęcała temu sporo uwagi. Teoretycznie ta wizja była całkiem podniecająca, ale... jednocześnie byłem zazdrosny. Byłem cholernie zazdrosny że jakieś obce ręce, obce ręce facetów dotykają mojej Nicole... Podniecenie i zazdrość wynikłe z tej wizji wymieszały się we mnie... lecz to zazdrość wygrała. Tak, byłem cholernie zazdrosny o moją cudowną i piękną Nicole.
  
  - Inna dziewczyna też byłaby całkiem fajna – dodała po chwili i wciąż pieściła kutasa z pełną uwagą. - Chciałbyś tego? Dwie młode dziewczyny robią razem sześćdziesiąt dziewięć, podczas gdy ty pieprzyłbyś jedną z nich od tyłu, a d**ga ssała by twoje jaja. Czy tego chcesz, tatusiu?
  
  - Chyba... taaaak – trudno mi było się skupić, gdyż wyobrażałem już sobie Nicole, jako jedną z tych dwóch dziewczyn. Najlepiej żeby to była ta, która biorę na pieska. ...
  ... Heh.. ja już chyba przekroczyłem wszystkie możliwe granice.
  
  - Oto jeden z tych filmów, który mi się bardzo podoba – puściła mojego penisa i wpisała w polu wyszukiwarki: pussy bukakke.
  
  Gdy tylko kliknęła Enter, usiadła z powrotem, chwyciła mojego kutasa i wróciła do głaskania go. W tym samym czasie, palce jej d**giej ręki, znalazły się w okolicach bardzo mokrej szczelinki. Video zaczęło się od uroczej blondyneczki, która siedziała nisko w wielkim czarnym fotelu biurowym. Była naga, z wyjątkiem pary czarnych pończoch. Jej piękne nogi były szeroko rozłożone, a palcami trzymała rozwartą cipkę. Jej zachowanie było bardzo wulgarne i wyzywajace. Nie przypuszczałem, że moja 18-letnia córeczka może takie materiały oglądać. Wkrótce na ekranie pojawił się czarnoskóry mężczyzna i po kilku sekundach wytrysnął cały ładunek spermy na otwartą cipkę kobiety. Chwilę później z jej d**giej strony podszedł inny facet, i spuścił się w tym samym miejscu.
  
  - Spójrz, jak sperma spływa po jej tyłku – zauważyła Nicole, nie odrywając rozpalonego wzroku od ekranu.
  
  Jeden po d**gim, masturbujący się mężczyźni podchodzili i wlewali w kobietę więcej nasienia, a następnie wycofali się, aby zrobić miejsce innym. Jej wargi sromowe, były już praktycznie niewidoczne przez rosnącą powódź perłowego nasienia kilkunastu mężczyzn. Nigdy nie widziałem czegoś podobnego!!
  
  - Tyle spermy! – zdziwiła się moja córka. - To musi być niesamowite uczucie, gdy fontanna nasienia całkowicie zasłania cipkę i spływa po ...
«1234...»