1. Zachód (II)


  Data: 30.09.2023, Kategorie: kryminał, Brutalny sex Autor: black_cat

  ... jeszcze usta. Podczas gdy on ssał i gryzł piersi, Eva zaczęła się wić po łóżku, pod wpływem orgazmu. Długi wciągnął ją na siebie i nadział na swojego kutasa wydając głośny krzyk. Eva zaczęła unosić się i opuszczać, coraz bardziej nadziewając się na jego pałę, aż w końcu obejmowała go całego. Położyła ręce na umięśnionej klacie i jeździła nimi w górę i w dół. Długi złapał ją za pośladki i mocno ścisnął. Jego palce przesunęły się na odbyt Evy. Masował chwilę jej drugą dziurkę, po czym nagle wsadził w nią palec. Eva syknęła z bólu, ale po chwili już tylko odczuwała rozkosz, sądząc po jej odgłosach. Przez jakiś czas w pokoju słychać było jedynie odgłosy uderzających o siebie ciał. Długi przeniósł ręce na piersi i ugniatał je. Po chwili do rąk dołączył usta i zaczął przygryzać jej sutki. Nagle Eva zeskoczyła z Długiego i wypięła się w jego stronę, na co on mocnym pchnięciem ponownie wszedł w nią. Eva głośno jęknęła i po chwili już wychodziła mu biodrami na spotkanie. Kochali się gwałtownie i długo. Długi, w pewnym momencie, złapał ją za włosy i przyspieszył tempo. Eva poczuła zbliżający się orgazm i głośno jęcząc doszła. Chwilę potem Długi spuścił się w niej i oboje spoceni padli na łóżko. Nagle usłyszeli brawa.
  
  - Brawo. Wspaniały spektakl - powiedział Jack wchodząc do pokoju i klaszcząc. - Jestem pod wrażeniem.
  
  - Kim ty kurwa jesteś? - krzyknął mężczyzna zrywając się z łóżka. – Wypierdalaj stąd! Dzwoń na policję! - powiedział do Evy.
  
  - Niech nikt z was nie waży się ...
  ... ruszyć. - Mruknął Jack rozbawiony widokiem wielkiego faceta z oklapłym wackiem, ale mężczyzna rzucił się w jego kierunku z zaciśniętymi pięściami.
  
  Jack płynnym ruchem wyciągnął z kieszeni płaszcza pistolet i z uśmiechem na twarzy przestrzelił Długiemu kolano. Mężczyzna upadł na ziemię krzycząc z bólu.
  
  - Zamknij ryj! - warknął Jack. - Nie radzę. - Zwrócił się do Evy, która sięgała po telefon. Jack podszedł do niej i uderzył pięścią w twarz. Runęła nieprzytomna na łóżko.
  
  - Zostaw ją! - darł się Długi. Jack zdenerwowany usiadł na nim i zaczął bić go po twarzy.
  
  - Mówiłem. Kurwa. Żebyś. Się. Zamknął. - Po każdym słowie następował cios. Po trzydziestu sekundach mężczyzna stracił przytomność, a po dwóch minutach już na pewno nie żył.
  
  Jack spojrzał na swoje ręce, ubrudzone krwią Długiego, a potem na zmasakrowane ciało leżące na podłodze. Adrenalina nadal w nim buzowała. Podszedł do nieprzytomnej kobiety i, za pomocą sznura wyciągniętego z kieszeni płaszcza, przywiązał ją do ram łóżka. Spojrzał na swoje dzieło. Eva leżała na brzuchu przywiązana do łóżka za ręce i nogi. Jack zrzucił z siebie ubranie. Jego penis już był gotowy do zabawy. Kobieta powoli odzyskiwała przytomność.
  
  - Halo! Budzimy się! - zawołał Jack klepiąc ją po tyłku. – Nie śpij, bo ominie cię świetna zabawa.
  
  Do Evy chyba zaczęło docierać, w jakiej sytuacji się znalazła, bo zaczęła krzyczeć i szarpać za sznury.
  
  - Nie zabijaj mnie! - załkała żałośnie.
  
  Jack wybuchnął śmiechem.
  
  - Eva, kochanie - ...