1. niebo, piekło i z powrotem


  Data: 30.10.2023, Kategorie: Podglądanie Dojrzałe Tabu, Autor: agatslawe

  8. koncert cz 3
  
  Byłam podniecona, zła na siebie i niespełniona. Za łatwo poszło. To nie było to, czego oczekiwałam, zdecydowanie za mało motyli.
  
  - czekaj, załatwię cię na cacy – pomyślałam – i siebie też – dodałam z lubością. Zaczęłam się pieścić. Zdjęłam sukienkę i biustonosz. Wzięłam do ręki kieliszek i stanęłam przed lustrem.
  
  Ręka powędrowała na dół. Ale to nie było to. Nikt mnie nie widział. Nawet świadomość że może ktoś wejść była już niewystarczająca.
  
  Odstawiłam kieliszek, wytarłam cipkę chusteczką i zaczęłam przeglądać ubrania. Wybrałam granatową plisowaną spódnicę przed kolano i cieniutką białą bluzeczkę. Ubrałam się i znów stanęłam przed lustrem.
  
  - uummmm tak sobie – powiedziałam
  
  Związałam włosy w dwa kucyki po bokach i założyłam podkolanówki naciągając je za kolana. Znów stanęłam przed lustrem. Włożyłam palec do ust.
  
  - tak - powiedziałam i okręciłam się wokół siebie. W lustrze błysnęły białe pośladki.
  
  - Agatko ale majteczki i biustonosz to załóż – skarciłam się na głos. Bawiło mnie to i podniecało.
  
  Dopełniłam stroju białą bielizną.
  
  Chętnie bym jej nie ubierała. To by dopiero było. I znowu delikatna fala podniecenia przeleciała powodując wilgotność. Ruszyłam do drzwi, ale tuż przed otwarciem zatrzymałam się, włożyłam ręce po spódnicę i podciągnęłam stringi. Fałdki cipki wyskoczyły na zewnątrz.
  
  - tak będzie lepiej – dodałam i ruszyłam z kieliszkiem do chłopaków.
  
  - wow Agata – z miejsca komplementował mnie Witek
  
  - no ale to nie ...
  ... pasuje do retro – dodał klawiszowiec
  
  Stałam a cztery pary oczu świdrowały mnie na wylot.
  
  - no może trochę przesadziłam – powiedziałam skromnie – zmienić coś?
  
  - nie, mam pomysł – klawiszowiec wziął kartkę i coś zaczął na niej gryzmolić, co chwila robiąc zamyśloną minę
  
  - chłopaki zagramy rocka
  
  - yyeeeaaaaa – wyrazili swoją aprobatę gitarzyści
  
  - wyobraźcie sobie, wchodzi na scenę uczennica i jebut z grubej rury, pasuje Agata ?
  
  - jeszcze jak, dawaj jedziemy
  
  I było tak, jak powiedział. Po zapowiedzi prowadzącego weszliśmy na scenę w lekkim szumie braw. Skromna uczennica stanęła przed mikrofonem i popłynęła Jennifer Rush – The Power of Love. Byłam muzyką, byłam sobą. Ludzie momentalnie wypełnili parkiet. A potem było tylko lepiej i lepiej. Blok zakończyliśmy nieśmiertelną Tiną w duecie z Davidem Bowie w moim i Witka wykonaniu. W takcie utworu parę razy odwracałam się do niego. Nie wiem czy ktoś widział moje pośladki czy nie, nie obchodziło mnie to. W hałasie oklasków powiedziałam tylko
  
  - Witek – i wskazałam na perkusistę
  
  - i Agata – dorzucił
  
  - dziękujemy, i zapraszamy za 45 minut – zakończył klawiszowiec
  
  Udaliśmy się do naszego pokoju, ale tym razem nie poszło tak łatwo. Nasi „fani” koniecznie chcieli z nami porozmawiać albo się napić. O dziwo dziś nie przeszkadzali mi ci podpici faceci. Chłopaki co prawda mnie osłaniali ale i oni grzęźli po drodze. Do drzwi dotarłam sama. No prawie. Kiedy otworzyłam drzwi poczułam klapsa na dupie. Odwróciłam się i ...
«123»