1. Ciekawe wakacje


  Data: 19.11.2023, Kategorie: Geje Autor: Maciek M

  Cześć jestem Maciek, historia, którą chcę wam opowiedzieć wydarzyła się rok temu w wakacje. Może na początek coś o mnie, mam 19 lat jestem dość wysokim i wysportowanym brunetem o brązowych oczach. Tak jak wspomniałem ta historia miała miejsce rok temu, razem z przyjaciółmi postanowiliśmy pojechać na wakacje nad morze. Czekałem w domu już gotowy na przyjazd Huberta i Pauli. Gdy już przyjechali zapakowaliśmy moje rzeczy do auta i pojechaliśmy po jeszcze jednego pasażera. Mateusz to wspaniały chłopak z poczuciem humoru jest trochę niższy ode mnie i rok młodszy. Czekał na nas już przed domem, pomogliśmy mu zapakować się do auta i gdy już wszystko mięliśmy ruszyliśmy do Kołobrzegu. Rodzice Huberta mieli tam domek, więc nie musieliśmy szukać hotelu. W czasie drogi nam się nie nudziło, a czas leciał szybciej. W połowie drogi musieliśmy zjechać uzupełnić paliwo. Gdy Hubert tankował to Paula poszła do sklepu kupić coś do picia a ja z Mateuszem musieliśmy skorzystać z toalety. Gdy tam wchodziliśmy mój towarzysz wepchnął mnie do jednej z kabin i zamknął drzwi.
  
  - Co ty robisz? – zapytałem zdziwiony
  
  On nic nie odpowiedział tylko podszedł bliżej mnie i mnie pocałował. Szybko się odsunąłem i po chwili wyszedł i wrócił do auta. Wychodząc z toalety zobaczyłem, że Paula stoi przy kasie więc pomyślałem, że zaczekam na nią przy drzwiach. Gdy wyszła dołączyliśmy do chłopaków i ruszyliśmy w dalszą drogę. Teraz zapanowała cisza Paula spała, Mati nic się nie odzywał a ja cały czas myślałem o ...
  ... tym co się wydarzyło na stacji. Z jednej strony Mati jest przystojny i ma coś w sobie co innych przyciąga a z drugiej strony to nie myślałem, że on może być gejem a teraz jeszcze ja? Znamy od dziecka i nigdy nie myślałem o tym, że będę się podobał najlepszemu przyjacielowi. Całą dalszą drogę o tym myślałem i nawet nie zauważyłem, jak dojechaliśmy na miejsce. Paula się obudziła, gdy podjeżdżaliśmy pod dom. Wysiedliśmy i zaczęliśmy wyjmować bagaże.
  
  - Zapomniałem wam powiedzieć o jednej ważnej rzeczy. – powiedział Hubert z uśmiechem – Tu są dwa pokoje więc chłopaki przykro mi, ale będziecie musieli spać w jednym pokoju, ale za to są duże łóżka wiec spokojnie się zmieścicie.
  
  - Super – powiedział obojętnie Mati i poszedł do pokoju
  
  - Co mu się stało?
  
  - Nic nie przejmuj się zaraz pewnie mu przejdzie jak zawsze.
  
  - Obyś miał rację – powiedziała Paula – przyjechaliśmy tu odpocząć i się zabawić
  
  Wziąłem swoje rzeczy i poszedłem do pokoju. Mati był już w środku i jak mnie zobaczył to chciał wyjść, ale go zatrzymałem.
  
  - Zaczekaj chwilę, musimy o czymś porozmawiać.
  
  - Ja nie mam o czym z tobą rozmawiać.
  
  - Usiądź zajmę ci tylko chwilę.
  
  Usiadł na łóżku a ja zamknąłem drzwi, żeby nikt nie wszedł.
  
  - O co chodzi?
  
  - Dlaczego mnie pocałowałeś?
  
  - To o to… - spuścił głowę – bo wiesz… pewnie już się do mnie nie odezwiesz, ale trudno… - wziął głęboki oddech – nie wiem, kiedy to do mnie dotarło, ale podobasz mi się.
  
  Usiadłem obok niego i położyłem rękę na jego ...
«1234»