1. Ciekawe wakacje


  Data: 19.11.2023, Kategorie: Geje Autor: Maciek M

  ... wkładając przy tym co chwilę głębiej. Mój przyjaciel jest delikatnie ciasny więc chwilę zajęło, żeby się przyzwyczaił. Gdy już mój penis był cały w środku to się zaczęła nasza przygoda. Na początku powoli wchodziłem i wychodziłem, ale gdy już było dobrze się ruszać to przyspieszyłem tępa, Matki co raz głośniej krzyczał na szczęście byliśmy sami w domu. Złapałem go mocno za biodra i zacząłem ruchanie. Mati co chwilę wykrzykiwał moje imię i żebym głębiej wchodził więc zacząłem go posuwać po same jaja. Całowałem go po plecach i szyi, przez jakiś czas jeszcze brałem go na pieska. Zmienialiśmy pozycje jeszcze kilka razy w końcu powiedziałem, żeby położył się na plecach, szybko wykonał polecenie a ja klęknąłem u jego wejścia rozłożyłem mu nogi i zacząłem się w niego wbijać. Gdy wszedłem do końca oplótł się nogami wokół moich bioder, tak więc jednocześnie go ruchałem i mogłem całować. Matiego było słychać cały czas w całym domu. Po dłuższym czasie poczułem, że dochodzę.
  
  - Mati zaraz dojdę
  
  - Spuść się w mnie
  
  Nie trzeba było mi wtedy dwa razy powtarzać zacząłem ruchać jeszcze mocniej, gdy poczułem, że już blisko wbiłem się po same jaja i zacząłem strzelać. Sperma lała się bez końca jeszcze nigdy nie miałem tak mocnego orgazmu.
  
  - Mati dziękuję to mój najlepszy orgazm. Jak mogę ci się odwdzięczyć?
  
  - Jeszcze nie doszedłem więc chyba wiesz co robić?
  
  Wyjąłem kutasa z przyjaciela i zacząłem obciągać jego na oko 17 cm pałę. Brałem najgłębiej jak mogłem a po minie Matiego widziałem, że dochodzi wiec zacząłem jeszcze mocniej ssać aż poczułem jak salwy gorącej spermy zalewają moje gardło, połknąłem wszystko i wypolerowałem jego kutasa do czysta po czym położyłem się obok niego. Położyłem mu rękę na klacie
  
  - Mati dziękuję jeszcze nigdy nie miałem tak dobrego seksu
  
  - To ja ci dziękuję, że mogłem spełnić moje marzenia
  
  Leżeliśmy obok siebie i nagle Mati powiedział coś co mnie zszokowało
  
  - Maciuś, bo… ja cię ko….
  
  CDN
«1234»