-
Człowiek żyje po to, żeby kochać.…
Data: 26.03.2022, Kategorie: delikatnie, związek, Autor: NeverShoutNever
... na swojego członka. Krzyczę trochę ze złości, trochę ze szczęścia. Ogarnia mnie fala podniecenia. Uczucie rozkoszy sprawia, że ból mija – ten fizyczny, ale także psychiczny. Chwytam jego twarz w dłonie i szukam człowieka, którego pamiętam z dzieciństwa. Oczy te same, tą samą miłość można z nich wyczytać co sprzed lat. Włosy przydługie, sięgają do ramion, trzydniowy zarost muska mnie po szyi i biuście. El pieprzy mnie, tak szybko jak nigdy jeszcze. Chwila i po sprawie. Każe mi z siebie zsiąść, zapina rozporek, trochę spermy jeszcze kapnęło, zapala kolejnego papierosa. Ja zakładam majtki i kulę się na kanapie. Panuje błoga, oczyszczająca cisza.