-
Niewiara. Trwoży się serce moje
Data: 02.06.2022, Kategorie: miłość, niepewność, namiętność, zazdrość, Autor: adix
... dziewczyna przez pół filmu ryczała, że chce z nim być, a nie chciała mu dać. – Przysunął się bliżej Patrycji. – Nie było jakiegoś filmu o szybkich samochodach albo strzelaninach, no, ewentualnie o jakichś półnagich dziewczynach. – Mrugnął do mnie porozumiewawczo. – Nie, dzisiaj będziemy doświadczać miłości, nie przemocy. – Patrycja ucięła temat. – Jak dzielnie zniesiesz ten seans – wtrąciłem się – to na pewno w domu w nagrodę dostaniesz półnagą dziewczynę. – Teraz ja mrugnąłem do niego i oczami wskazałem Patrycję. – Mam nadzieję, że całą nagą, a nie półnagą – Zaśmiał się donośnie obejmując Patrycję. Patrycja zmierzyła mnie srogim wzrokiem. – Dziewczyny, ile razy można oglądać ten sam schemat? – Zadyszał. – On i ona zakochują się w sobie, potem ich miłość zostaje wystawiona na próbę, bo ktoś dał dupy, no i na koniec, kto by się spodziewał, następuje zwrot akcji. Ich miłość jest tak potężna, takie iskry lecą jak się bzykają, że ona wybacza jemu, on wybacza jej i odtąd żyją w krainie szczęścia i orgazmów. – Szkoda, że w prawdziwym życiu często kończy się na drugim etapie. – Skierowałem wzrok w stronę Patrycji. – Kochankowie nie wracają już do siebie i nie ma happy endu. Pojawia się czarny charakter, który wszystko niszczy. – Przeniosłem wzrok z Patrycji na Dawida. – Dziewczyny, przestańcie oglądać te romantyczne filmy, bo potem macie nierealne marzenia. Zamiast cieszyć się z życia, to wzdychacie do księcia z bajki i płaczecie, że inna go ma, a nie wy. I ...
... zamiast skupić się na facecie, którego macie, dopieścić go, zrobić mu porządnego loda, to wciąż rozglądacie się, czy nie ma w okolicy lepszego egzemplarza, żeby wskoczyć na drabinkę wyżej. – Przynajmniej mamy jakieś ambicje. – Patrycja upiła łyk kawy. – Wam za to wystarczy, że inna też ma cipkę, do której można włożyć. Zaruchać i porzucić. A potem: następna proszę. Dawid się skrzywił, aż zadrżał mu policzek. – A wiesz dlaczego jest coraz więcej singli i rodzi się coraz mniej dzieci? – Bo faceci wolą grać w gry komputerowe i oglądać porno, niż zajmować się dziewczyną i prawdziwym życiem? – Nie, bo kobiety za dużo zarabiają. Patrycja podniosła brwi. Zawiesiła filiżankę w powietrzu, choć zamierzała przystawić ją do ust. – Ja nie mówię, że to źle – kontynuował. – Mówię jak jest. Przez to, że za dużo zarabiają, nie mają się z kim łączyć w pary. Nam, facetom wystarczy jak kobieta jest ładna, nie awanturuje się za dużo i potrafi zrobić porządnego loda, ale wy jesteście biologicznie zaprogramowane, żeby znaleźć partnera, który nie będzie od was gorszy. Musi być co najmniej na tym samym poziomie finansowym, czy społecznym jak wy, a najlepiej jakby był księciem z Monako w czerwonym ferrari. – Wystarczy milioner z prywatnym odrzutowcem. – Właśnie. Im kobieta ma wyższy status, tym mniej mężczyzn widzi jako silnych lub godnych siebie. Tak więc, im więcej zarabiacie, tym mniejsza liczba facetów do podziału między was wszystkie. I wychodzi, że dwie dziewczyny walczą o ...