1. Pierwsza zdrada - cuckold w Grecji


  Data: 03.10.2022, Kategorie: Fetysz Pierwszy raz Tabu, Autor: Michu690

  Pojechaliśmy z dziewczyną na 12-dniową wycieczkę objazdową do Grecji autobusem pełnym studentów i absolwentów zebranych z całego kraju. Wóda, piwo, wino, drinki w imprezowym autobusie lały się codziennie. Codziennie, bo podróż do Grecji poprzez inne państwa i w tym postoje-zwiedzanie zajęło nam 5 dni. Poznaliśmy wielu ludzi uznając za oczywisty fakt dla innych, że jesteśmy parą. Dojechaliśmy do portu morskiego, z którego podróż statkiem do Grecji zajęła 2 dni z postojem na wyspie. Doświadczeni podróżni dopłacali za kajuty, my myśleliśmy, że damy radę na siedziskach. Poza tym na statku spodziewaliśmy się imprezy, która spontanicznie naprawdę miała miejsce.
  
  Idąc do torby po zasoby alkoholowe zaszedłem do toalety, w której przejściu stała brunetka Dominika z naszego autobusu już lekko wstawiona i uśmiechająca się do mnie. Gdy ją mijałem musnęła mnie ręką po tyłku i zaraz d**gą ścisnęła za pośladek. Odwróciłem się zamieszany. Uśmiechała się zalotnie, ja tylko odwzajemniłem uśmiech i wszedłem do toalety udając, że wszystko gra. Gdy wyszedłem jej już nie było.
  
  Zabrałem cztery piwa z torby i wróciłem na główną imprezową salę z barem i parkietem. Musiałem odszukać wzrokiem swoją dziewczynę wśród kanap, głów i tańczących ludzi. Kolanami opierała się o siedzenie kanapy i wystawała ponad oparcie oglądając ludzi na parkiecie. Obok niej siedział nowo poznany Przemek i tu zauważyłem, że dłonią delikatnie głaszcze dłoń mojej dziewczyny. Gdy podszedłem bliżej i ona mnie zauważyła wyciągnęła właśnie tę głaskaną rękę po piwo, które przyniosłem, jak gdyby nigdy nic się nie wydarzyło. Jakby nie czuła, że Przemek się przystawia. Rachunek sumienia i uścisk tyłka przez Dominikę uznałem za wystarczający powód by nie zaczynać kłótni i otwierając sobie piwo uśmiechnąłem się do Przemka i pochyliłem do rozmowy ludzi obok, żeby załapać jakiś temat. Serce i tak biło mi mocniej niż zazwyczaj. Myśląc o tych dłoniach przed chwilą złączonych krew zaczęła napływać mi do mózgu jednego i d**giego. W końcu wziąłem Kasię (moją dziewczynę) na parkiet. Zapytałem w trakcie tańca czy nie czuła, że Przemek dotykał jej ręki? Odpowiedziała, że nie oczywiście, że nie czuła, bo jak widzę jest trochę pijana i skupiła się na muzyce i parkiecie a nie jakimś muskaniu. Tańczyliśmy jeszcze 3 piosenki, aż stwierdziliśmy, że za dużo tych obrotów i trzeba na chwilę usiąść tym bardziej, że na statku delikatnie bujało.
  
  Usiadłem do rozmowy z ludźmi obok. W pewnym momencie podeszła do mnie Dominika i zapytała, czy jest wolne miejsce na moich kolanach? Zdębiałem, spojrzałem na Kasię, która zanotowała te słowa, odwróciłem głowę do Dominiki i zaśmiałem się wstając i ustępując jej miejsca mówiąc "proszę siadaj". Usiadła. Niezręczna sytuacja zażegnana. Wtedy Przemek poprosił Kasię do tańca.
  
  Spojrzała na mnie, nieco ochłonęła po zaproszeniu Przemka i poszła z nim tańczyć jakiś szybki numer.
  
  Wróciłem do rozmowy z ludźmi, co chwilę zerkałem na Dominikę. Była naprawdę ładna, duże piersi, obcisła ...
«1234...8»