1. Piotruś pan


  Data: 20.11.2023, Autor: Indragor

  ... to zobaczcie sami.
  
  Dwa dni później, od tego dnia, co siostra nakryła mnie z penisem w pełnym wzwodzie, była sobota. Wróciłem koło szesnastej do domu, akurat, gdy rodzice wychodzili na zapowiedzianą wcześniej wizytę do znajomych. Oczywiście u Kaśki w pokoju było wesoło. Jak zwykle siedziała u niej Jagoda i z kolei jej bliska przyjaciółeczka, Agata. Bardzo bliska. Szczerze, nie zdziwiłbym się, gdyby była całkiem bliska. Jak tylko zajrzałem przywitać się, obie jak siostry-bliźniaczki zawołały „Cześć Piotruś”.
  
  – Piotrek – burknąłem bez większej nadziei, iż zrozumieją, że „Piotrusiem” to byłem, jak miałem pięć lat.
  
  A moja siostra wredniacha, zamiast skarcić swoje psiapsiółki, to jeszcze zachichotała. I proszę. Brak szacunku, a wszystkie trzy są młodsze ode mnie o rok.
  
  Agata też mi się bardzo podoba, tylko że jej nie lubię. To znaczy, lubię, jak się nie odzywa i nic nie robi, bo to taka kusicielka. Niby fajnie, tylko jak już skusi, to się śmieje ze mnie, że tylko żartowała. Ot i co. Przynajmniej mniej złośliwa od Jagody. I to dobre.
  
  Nie interesowały mnie babskie pogaduszki, więc zaraz poszedłem do siebie. Gdzieś po pół godziny nie wytrzymały i zawołały, żebym przyszedł, bo im się nudzi.
  
  Usiadłem na krześle, bo dziewczyny we trzy z nogami wepchały się na łóżko. Siostra i Jagoda, jakby się umówiły, w białych króciutkich obcisłych spodenkach, a Agata w króciutkiej spódniczce, ale też białej. Topy miały tylko różne. Ja w szortach, z oczywistych powodów nieobcisłych. ...
  ... W pewnym momencie spostrzegłem, jak Agata uważnie mnie obserwuje. Przeniosłem na nią wzrok, a kusicielka powoli zaczęła rozchylać nogi. Co miałem robić? Wbiłem wzrok w równie białe, jak spódniczka, jej majteczki. Serce zaczęło mi łomotać, zrobiło się gorąco, w penisie poczułem lekkie naprężenie, słowem powstała niezręczna sytuacja, a ta jeszcze rozbawiona na cały głos:
  
  – A wiecie dziewczyny, gdzie Piotruś mi się gapi?
  
  – A gdzie ma się gapić, jak rozwaliłaś giry? Przecież to chłopak. – Na szczęście siostra stanęła na wysokości zadania, chociaż też rozbawiona była moją niezręczną sytuacją.
  
  – Dobrze, że cię tam nie złapał – odezwała się, prychając śmiechem, siedząca w środku Jagoda. – Za bardzo się wstydzi chłopczyk… ale ja nie!
  
  W tym momencie nadal dusząc się ze śmiechu, wsadziła koleżance rękę pod spódnicę, macając po majtkach. Agata zaczęła piszczeć i się wyrywać, ale też chichotała. Najgorsze, niemal w jednej chwili, mój fiut osiągnął swój pełny rozmiar, dobrze widoczny mimo luźnych szortów. Czerwony, bąknąłem jakąś wymówkę i uciekłem z pokoju siostry, goniony śmiechem już wszystkich dziewczyn. No i wyszło głupio.
  
  Prawie do końca lipca nic wielkiego się nie działo i miałem nadzieję, że tak pozostanie, i wakacje upłyną mi bez nadmiernych wstrząsów, na relaksie. Nadzieja jest jednak matką głupich.
  
  Piątek, wieczór. Zamknąłem się w swoim pokoju, przebrałem w wygodne dresy i walnąłem na łóżko z westchnieniem zadowolenia. Zamierzałem spędzić wieczór zupełnie na ...
«1234...24»